Czym jest cross trening?
 
Trening cross to styl życia, który charakteryzuje się połączeniem bezpiecznych i skutecznych ćwiczeń wraz ze zdrowym odżywianiem. Cross trening może być wykorzystany do osiągnięcia dowolnego celu, od poprawy zdrowia po utratę wagi i lepszą sprawność. Program jest skuteczny u wszystkich - zarówno tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę jak i u osób, które trenują od lat.
 
Jak wyglądają treningi?
 
Magia tkwi w ruchach. Treningi są różne, każdego dnia inne i modyfikowane tak, aby pomóc każdemu sportowcowi osiągnąć swoje cele. Treningi Cross mogą być dostosowane dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie sprawności.
 
Styl życia?
 
Styl życia wg. CrossFox to połączenie właściwej diety i ćwiczeń, co jest kluczem do sprawności i długoterminowego zdrowia.
 
Społeczność?
 
Twoja sieć wsparcia. W ponad 15 000 oddziałów na całym świecie ludzie zachęcają się i motywują nawzajem w każdej z grup ćwiczeniowych, pracując nad swoimi celami. Rozpocznij trening ze znajomymi.
 
Dieta?
 
Jedz mięso i warzywa, orzechy i nasiona, trochę owoców, trochę skrobi i zero cukru. Utrzymuj spożycie na poziomach, które będą wspierać ćwiczenia, ale nie budowanie tkanki tłuszczowej.